[госпитальная хирургия] Шпитальна хірургія (3 диски) Л.Я.Ковальчук, В.Ф.Саєнко

Страницы:  1
Ответить
 

chem-1

Стаж: 15 лет 4 месяца

Сообщений: 44

chem-1 · 17-Мар-10 23:27 (14 лет 2 месяца назад, ред. 18-Мар-10 20:56)

[Госпитальная хирургия] Шпитальна хiрургiя (3 диски) Л.Я.Ковальчук, В.Ф.Саєнко
Год выпуска: 1999
Язык: Украинский
Совместимость с Vista: неизвестно
Системные требования: IВМ-сумiсний комп'ютер,
486 SX/33,
16 RAM,
1 Mb Video,
CD-привід,
Звук SB і вище.
Описание: Шпитальна хiрургiя (3 диски)
Електронна книга мiстить повний текст пiдручника "Шпитальна хiрургiя", в якому iнтегровано знання провiдних хiрургiв i науковцiв бiльшостi медичних вузiв i хiрургiчних НДI України, iлюстрацiй, всi схеми з "Атласу хiрургiчних операцiй i манiпуляцiй", таблицi про ускладнення пiд час операцiй та шляхи їх усунення Особлива увага придiлена новiтнiм технологiям, якi використовують у медицинi для дiагностики та лiкування хворих Дана програма дозволяє швидко переходити з одного роздiлу на iнший, здiйснювати пошук за ключовим словом, номером малюнка У книзi зiбранi слайди з програми шпитальної хiрурги для студентiв У та VI курсiв. Роздiл "Вiдеофiльми" мiстить Ш фрагментiв основних етапiв найпоширенiших хiрургiчних операцiй i манiпуляцiй. Контролююча програма передбачає перевiрку рiвня засвоєного матерiалу.
Доп. информация: Електронна книга обладнана доступним iнтерфейсом, зручна в користуваннi, не потребує спецiальних знань комп 'ютера, сприяє кращому засвоєнню знань студентами, а також всiма, хто бажає збагатити свiй досвiд з мистетства хiрургiчної технiки.
Скачавшим сидировать не менее недели!!! И жмем на спасибо
Другие мои раздачи:
мультимедийное издание по эндоскопической диагностике и хирургии пищеварительного тракта https://rutr.life/forum/viewtopic.php?p=33186237#33186237
Урологія (CD) https://rutr.life/forum/viewtopic.php?t=2833409
Download
Rutracker.org не распространяет и не хранит электронные версии произведений, а лишь предоставляет доступ к создаваемому пользователями каталогу ссылок на торрент-файлы, которые содержат только списки хеш-сумм
Как скачивать? (для скачивания .torrent файлов необходима регистрация)
[Профиль]  [ЛС] 
 
Ответить
Loading...
Error